۲۵ خرداد ۱۳۹۸
خرداد ۲۵, ۱۳۹۸

بی هوشی در جراحی بینی

خرداد ۲۵, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

بی هوشی در جراحی بینی

عمل جراحی زیبایی بینی از عمل هایی به شمار می آید که با استفاده از روش های مختلف انجام می شود . بسیاری از افرادی که قصد انجام جراحی رینوپلاستی دارند ، تمایل دارند بدانند بی هوشی در جراحی بینی به چه صورت است و یا اینکه امکان دارد جراحی زیبایی بینی را تحت بی حسی موضعی انجام داد یا خیر . در مواردی که بیماران به اصلاح انحرافات و درمان شکستگی نیاز دارند ، بایستی جراحی بینی تحت بی هوشی عمومی انجام شود . ( جراح بینی )

بی هوشی در جراحی بینی

امروزه از روش های بسیار نوینی برای بی هوشی استفاده می شود لذا افرادی که قصد انجام عمل جراحی زیبایی بینی دارند بدون هیچ نگرانی ای باید به اتاق عمل بروند . لازم به ذکر است افراد بایستی سعی کنند پیش از جراحی زیبایی بینی از کشیدن سیگار یا قلیان اجتناب کنند زیرا این کار موجب جلوگیری از مشکلات انعقادی خون خواهد شد . حین عمل جراحی زیبایی بینی ، فشار خون و نبض مورد کنترل قرار می گیرند و به کمک دستگاه های پیشرفته بررسی می شوند لذا در زمینه ی بی هوشی جای هیچ نگرانی ای وجود نخواهد داشت .

بی هوشی سداتیو در عمل جراحی بینی :
این نوع بی هوشی به وسیله ی دارو های داخل وریدی ، موجب خواب آلودگی و ریلکسیشن افراد می شود و در حقیقت با استفاده از تزریق دارو های خواب آور بی هوشی انجام می شود . در این روش افراد خود تنفس می کنند و به لوله های تنفسی نیازی نخواهند داشت . پس از اینکه ریلکس شدید انجام شد ، جراح بینی به قسمت مشخصی ماده ی بی حسی را تزریق می نماید . باید بدانید بی هوشی رابطه ی مستقیمی با اندازه ی داروی تزریق شده دارد و تا اتمام عمل جراحی زیبایی بینی در خوابی عمیق فرو خواهید رفت .