۳۰ مهر ۱۳۹۸
مهر ۳۰, ۱۳۹۸

خانم هایی که ران و باسن بزرگ دارند

مهر ۳۰, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

خانم هایی که ران و باسن بزرگ دارند

اکنون همه ما قسمت های خاصی از بدن خود را دوست داریم و از قسمتی دیگر متنفریم، بنابراین برای اینکه بهترین شکل از بدن خود را داشته باشید کلید موفقیت این است که توجه دیگران را از ناحیه مشکل خود دور کنید.

زنانی با کمرهای باریک و باسن‌های بزرگ

یک تحقیق جدید در آمریکا حاکی از آن است که زنانی با کمرهای باریک و باسن‌های بزرگ، باهوش‌تر هم هستند. این تحقیق که روی هزار زن انجام شده مشخص می‌کند زنان کمرباریک دارای هوش بیشتری نسبت زنانی با اندام گرد یا صاف هستند.

زنان کمر باریک همچنین احتمالاً فرزندان باهوش تری هم خواهند داشت، احتمالاً به این دلیل که اسید‌های چرب امگا۳ در باسن این زنان بیشتر از زنان لاغر یا آن‌هایی که چربی دور شکم و کمر دارند ذخیره می‌شود.

این تحقیق که در مجله‌ی “تکامل و رفتار انسان” (Evolution and Human Behavior) همین هفته منتشر شده این باور رایج را که مردان در شرایط مشابه کمر ِ باریک را به باسن کوچک ترجیح می‌دهند توضیح داده و همچنین این کلیشه‌ی قدیمی که زنان جذاب باهوش نیستند را زیر سوال می‌برد.

پیشنهادهایی در مورد لباس پوشیدن خانم هایی که ران و باسن بزرگ دارند:

اگر عکس افراد با باسن بزرگ را دیده باشید، اغلب به “شکل گلابی” گفته می شود که زنان باسن، ران بزرگ دارند. جنیفر لوپز و خولی و کیم کارداشیان جز این افراد هستند. این زنان زرق و برق دار چهره هایی دارند که در قسمت کمر فرو رفته است، و بدن پایین آن نیز برجسته تر است مانند میوه گلابی.

• چگونه می توانید باسن خود را با لباس های خود متعادل کنید؟

اکنون همه ما قسمت های خاصی از بدن خود را دوست داریم و از قسمتی دیگر متنفریم، بنابراین برای اینکه بهترین شکل از بدن خود را داشته باشید کلید موفقیت این است که توجه دیگران را از ناحیه مشکل خود دور کنید. به عنوان مثال، اگر شما باسن بزرگ خود را دوست ندارید، بهترین کار این است که به جای آن، چشم را به سمت خط کمر، نیم تنه یا پاها بکشید.

با انتخاب لباس مناسب، باسن بزرگ را نیز می توان پنهان کرد. شلوار لگ با رنگ تیره و پارچه ای با کیفیت خوب همیشه انتخاب مناسبی است. نکته جالب در مورد شلوار لگ این است که آنها دقیقا بالای خط کمر شما نشسته اند که کمر شما کوچکتر است. همچنین برای پیروی از شکل طبیعی شما در مفصل ران گسترش می یابد، اما سپس به سمت مچ پا باریک تر می شود. این یک روش عالی برای تراز کردن منحنی های پاهای شما است.

• برای انتخاب یک لباس با فرم عالی، یک لباس مجلسی است. این امر بر قسمت قفسه سینه تأکید می کند، یک خط کمر باریک ایجاد می کند، و شکل A فقط روی یک باسن قرار می گیرد تا متناسب با چاپلوسی باشد.

• آیا زنان دارای باسن بزرگ باید از پرینت خودداری کنند؟

از نظر رنگ و چاپ هیچ قاعده ای وجود ندارد، اما همیشه لباس هایی را انتخاب کنید که از پنبه یا پشم مطبوع استفاده شده اند که به شکم یا باسن نمی چسبد. از پارچه های براق یا ساتن، ابریشم خودداری کنید مگر اینکه بر روی تعصب برش بزنید تا منحنی ایجاد شود. من همچنین می گویم از چاپ در نوارهای افقی خودداری کنید. اینها تمایل دارند مناطق مشکل شما، به خصوص شلوارهای راه راه و دامن های مدادی را گسترده تر کنند.

• لوازم جانبی برای پوشیدن افراد با باسن بزرگ چیست؟

برای خلاصه کردن آن در یک عبارت: کمربندهای پوستی! پوشیدن کمربند باریک یک راه عالی برای جلب توجه به آن کمر لاغر شما و شکستن لباس است. همچنین این یک روش عالی برای به روز بودن شما است. از چرم مار یا مارپیچ زنجیر خودداری کنید.

• خانم هایی که ران و باسن بزرگ دارند، بهتر است دامن کوتاه و پیراهن های چسبان اریب نپوشید.

• خانم هایی که ران و باسن بزرگ دارند، بهتر است شلوار های ساده و یا شلوار لی باریک و کفش های مسطح نپوشید.

• لباس نیم تنه نپوشید.

• خانم هایی که ران و باسن بزرگ دارند،بهتر است دامن های بلند که از زانو به پایین تنگ می شود را هم نپوشید.

• شلوار های رزمی یا شلوار هایی که دو طرفش جیب دار هست نپوشید.

• خانم هایی که ران و باسن بزرگ دارند، بهتر است، ژاکت یا کت های کمربنددار که کمربندشان پهن هست و بالای باسنتان هست و کمرتان را محکم نگه می دارد نپوشید.

• خانم هایی که ران و باسن بزرگ دارند،بهتر است شلوار گشاد کش دار با پارچه های تیره و جنس خوب با لباس های اندامی بپوشید.

• از کمربندهای کوتاه استفاده کنید.

• ژاکت های کشباف زیبا که یک دکمه در بالا دارند بپوشید.

• پالتویی با پارچه مناسب محکم تا زیر زانو و یا از جنس پنبه ای (کتانی) پف کرده بپوشید.

• شلوار های گشاد بپوشید.

• خانم هایی که ران و باسن بزرگ دارند، بهتر است ژاکت یا پالتویی تا زانو بپوشید که سر شانه داشته باشد تا باعث شود با قسمت پایین بدن شما هماهنگی و تعادل ایجاد شود.

اگر می خواهید باسن خود را نشان دهید، چه کنید؟

برای نشان دادن باسن خود، همان قوانین را رعایت کنید، اما رنگ های روشن تر را در نیمه پایینی خود بپوشید و به دنبال لباس های محکم تر مانند شلوار جین لاغر باشید.